Select Page

Hakkımızda

İlke Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılından bu yana İlke Makina ismi ile üretim faaliyetlerinin sürdürmektedir.Kadrosunda barındırdığı uzman ve deneyimli çalışanları ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

30 tondan 500 tona kadar hava kavramalı eksantrik presler üretmekte olan İlke Makina, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede Türkiye genelinde uzmanlık, deneyim ve tecrübesiyle sektöründe üst sıralarda yer almaktadır. İlke Makina bu güne kadar ürettiği makinalarda pnömatik, hidrolik ve elektronik sistemlerde Avrupa teknolojileri uygulamaktadır. Avrupada üretilen leminasyon ve büyük tonajlı presleri Türkiyede daha ekonomik fiyatlarla üreterek yalnız Türkiyede değil dünya pazarında da kendisine saygın bir yer edinmiştir.

İlke Makina’nın ilk ve en önemli hedefi, son yıllarda sıkıntılar yaşayan ve rekabet koşulları giderek ağırlaşan sektörde müşteri odaklı çalışma anlayışı ile pazarında lider duruma gelmek, müşterilerinin gelecekteki tüm beklentilerini karşılamak, faaliyetlerinde müşteri tatmini ve bağlılığını sağlamaktır.

 

Sertifika ve Belgelerimiz